Serial
Name
Honors
Country
Digital Section
Total Digital Images
Payment
1 ETIENNE KINNAER Belgium 5 20
2 SHIU GUN WONG HON.FRPS,, FPSA, FBIPP Hong Kong 3 12
3 THAN SINT SPSA, PPSA, AFIAP Singapore 3 12
4 JIE FISCHER EPSA/FAPU USA 3 12
5 WILLIAM STILL EPSA USA 3 12
6 ASBJORN M OLSEN Norway 5 20
7 JOAQUIN SALINAS D´ ANGLADA EFIAP - PSA CS 5 * * * * * Spain 3 12
8 H W CHAN GMPSA/G, FRPS, EFIAP/D3 Hong Kong 3 12
9 GIAP CHIU TEO GMPSA/P,EFIAP/P,GPUCR5 Singapore 3 12
10 JURONG YU China 5 20
11 RHODRI PHILLIPS QPSA Wales 5 19
12 JITEN PHUKAN India 3 12
13 ZAHRA ALKHAWAHER AFIAP, GPU CR 1 USA 3 12
14 BOO SUM ROBERT CHOY Hong Kong 3 12
15 TOMI KRIžAJ F2 FZS Slovenia 5 20
16 ARNALDO PAULO CHE Hong Kong 5 20
17 ALLISTAIR GORDON Northern Ireland 3 12
18 JENNIFER MARGARET WEBSTER MPSA EFIAP LRPS England 5 20
19 CHARLES STRICKER USA 4 16
20 PHILLIP KWAN GMPSA/P, GPSA, FRPS Canada 5 20
21 LEE ENG TAN EFIAP, MPSA, MPSA2 Singapore 5 20
22 LEWIS K. Y. CHOI GMPSA, EFIAP/S, ESFIAP Hong Kong 3 12
23 DRE VAN MENSEL E.FIAP/PL M.FIAP GMPSA/B Belgium 1 4
24 TERRY WALTERS EFIAP, PPSA England 3 12
25 RALF HANISCH EFIAP/S, MPSA Germany 5 20
26 MIHAI ROMEO BOGDAN Romania 3 12
27 ANDREW CRAWFORD England 3 11
28 JIANGCHUAN TONG China 4 16
29 DANLEI YE GMPSA,GPSA,AFIAP,ARPS Canada 5 20
30 BOB CHIU MPSA2,GPSA,AFIAP,ARPS USA 4 16
31 MARC CHAMBRE EFIAP EPSA France 3 12
32 JILL LAM Canada 3 12
33 JOHN JIANG Australia 5 20
34 HONG WAI VICTOR CHENG EPSA, EFIAP, GMUPHK Hong Kong 5 20
35 KOSTAS CHALKIADAKIS MPSA2, EFIAP/P, GPU CR4 GPU ZEUS Greece 3 12
36 MASSIMO TOMMI MPSA - EFIAP/S - GPU CR4 VIP4 Italy 3 12
37 KA YI WINNIE TSE Hong Kong 4 16
38 NORBERT BRENNICH Germany 5 20
39 PIYALI MITRA EFIAP/S, MPSA, CR2 GPU India 5 20
40 NORMAN JOHNSON EPSA USA 5 20
41 GORDON GOH Malaysia 2 8
42 WOLFGANG HABRINGER AFIAP, MVOEAV Austria 5 20
43 CHUN CHENG KUO Taiwan 3 12
44 GOTTFRIED CATANIA AFIAP PPSA GPU CR4 VIP2 Malta 5 20
45 SANTANU MAJUMDER AFIP India 4 16
46 MINH NGUYEN EPSA USA 3 12
47 PARTHA PRATIM JANA India 5 20
48 IM KAI LEONG EFIAP Macau 3 12
49 YICHI WANG China 5 20
50 DONGPING YANG China 5 20
51 MATHIEU DE BOSSCHER EPSA G.APS HON.CPE Belgium 3 12
52 DAVID COWSILL QPSA LRPS CPAGB England 3 12
53 ANGELA BONNER BPE*, QPSA Wales 3 12
54 RONALD JARVIS LRPS EFIAP PPSA England 3 12
55 VINCENZO DI PANFILO EFIAP Italy 4 16
56 WILLI SCHMITZ Germany 5 20
57 ROLAND WANTENS Belgium 3 6
58 RENE VAN ECHELPOEL EPSA Belgium 2 8
59 RENEE STORME South Africa 3 12
60 CHRIS WHITTY England 5 20
61 YAO ZU SHU PPSA,AFIAP, AAPS Australia 3 12
62 DAVID WILSON South Africa 3 12
63 DAVID KEEL EFIAP/P England 3 12
64 YONGXIONG LING Australia 5 20
65 JOHN R. EAST MPSA EFIAP/B Cyprus 3 12
66 JERRY FENWICK EPSA USA 1 4
67 SILVANA MOREIRA GOLD MEDAL SKADAR 2021, GOLD MED Brazil 3 12
68 GARY POTTS APSA, GMPSA, EFIAP/S USA 3 12
69 MARC DE CUYPER Belgium 3 12
70 MENACHEM SINAI AFIAP E.IPAS Israel 5 20
71 JEFF MCDONALD QPSA USA 2 8
72 TREVOR HARVEY Northern Ireland 3 12
73 BARRY WONG Hong Kong 3 12
74 DAVID L EDWARDS EPSA EFIAPS DPAGB Wales 3 12
75 RICHARD BAILEY USA 4 16
76 GAUTAM CHAKRABORTY India 5 20
77 BALACHANDDER S K AFIAP,EFIP,AHPS,HON.CPE,HON.FTR India 5 20
78 MINHDUNG TRAN USA 5 20
79 RAJ KUMAR SOM AFIP India 5 20
80 FLORENTINO MOLERO GUTIERREZ AFIAP-PPSA-GPU CR3_VIP2 Spain 3 12
81 WOLFGANG SCHWEDEN Germany 5 20
82 HUNG TSUI Hong Kong 3 12
83 CHING CHING CHAN AFIAP Hong Kong 5 20
84 MIN HSIU TSAI Taiwan 3 12
85 ANDREW KURCHEY APSA USA 3 12
86 MIN TAN Malaysia 5 20
87 GILLIAN STEYN QPSA BPE2* England 3 12
88 KATIE MAK Canada 5 20
89 SUDIP SAHA EFIAP India 5 20
90 REINHARD BECKER EFIAP/P, EKDVF Germany 5 20
91 GABOR KOVACS Hungary 5 20
92 BETTY CHAN Canada 5 20
93 CHARLES BURKE HONPSA, EPSA USA 3 12
94 DEBABRATA NANDI India 3 12
95 KARTIK RAMAN India 3 9
96 BARBARA SCHMIDT MPSA2, EFIAP/B, GPU CR4 VIP4 ZEU Germany 3 12
Name
Payment
ETIENNE KINNAER
SHIU GUN WONG
THAN SINT
JIE FISCHER
WILLIAM STILL
ASBJORN M OLSEN
JOAQUIN SALINAS D´ ANGLADA
H W CHAN
GIAP CHIU TEO
JURONG YU
RHODRI PHILLIPS
JITEN PHUKAN
ZAHRA ALKHAWAHER
BOO SUM ROBERT CHOY
TOMI KRIžAJ
ARNALDO PAULO CHE
ALLISTAIR GORDON
JENNIFER MARGARET WEBSTER
CHARLES STRICKER
PHILLIP KWAN
LEE ENG TAN
LEWIS K. Y. CHOI
DRE VAN MENSEL
TERRY WALTERS
RALF HANISCH
MIHAI ROMEO BOGDAN
ANDREW CRAWFORD
JIANGCHUAN TONG
DANLEI YE
BOB CHIU
MARC CHAMBRE
JILL LAM
JOHN JIANG
HONG WAI VICTOR CHENG
KOSTAS CHALKIADAKIS
MASSIMO TOMMI
KA YI WINNIE TSE
NORBERT BRENNICH
PIYALI MITRA
NORMAN JOHNSON
GORDON GOH
WOLFGANG HABRINGER
CHUN CHENG KUO
GOTTFRIED CATANIA
SANTANU MAJUMDER
MINH NGUYEN
PARTHA PRATIM JANA
IM KAI LEONG
YICHI WANG
DONGPING YANG
MATHIEU DE BOSSCHER
DAVID COWSILL
ANGELA BONNER
RONALD JARVIS
VINCENZO DI PANFILO
WILLI SCHMITZ
ROLAND WANTENS
RENE VAN ECHELPOEL
RENEE STORME
CHRIS WHITTY
YAO ZU SHU
DAVID WILSON
DAVID KEEL
YONGXIONG LING
JOHN R. EAST
JERRY FENWICK
SILVANA MOREIRA
GARY POTTS
MARC DE CUYPER
MENACHEM SINAI
JEFF MCDONALD
TREVOR HARVEY
BARRY WONG
DAVID L EDWARDS
RICHARD BAILEY
GAUTAM CHAKRABORTY
BALACHANDDER S K
MINHDUNG TRAN
RAJ KUMAR SOM
FLORENTINO MOLERO GUTIERREZ
WOLFGANG SCHWEDEN
HUNG TSUI
CHING CHING CHAN
MIN HSIU TSAI
ANDREW KURCHEY
MIN TAN
GILLIAN STEYN
KATIE MAK
SUDIP SAHA
REINHARD BECKER
GABOR KOVACS
BETTY CHAN
CHARLES BURKE
DEBABRATA NANDI
KARTIK RAMAN
BARBARA SCHMIDT